nauka pływania legnica, zna ktoś ?

nauka pływania legnica, zna ktoś ?

Interesuje mnie nauka pływania w Legnicy. Polecacie kogoś kto rzeczywiście się na tym zna? Chodzi o dziecko i taka osoba winna mieć należyte podejście, żeby się nie zraził do pływania. Czekam na propozycje.

nemiasty

Posty: 2

 
Wysłałem dziecko na obóz z Legnicy z firmą http://www.maris.org.pl i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Według mnie są najlepsi, bo nikt lepiej nie potrafi zorganizować dzieciom czasu jak właśnie oni.

pakier56

Posty: 4

 
Według mnie we własnym zakresie trudno jest nauczyć dziecko pływania. Zawsze są jakieś wymówki i nigdy to nie wychodzi tak jak trzeba. Lepszy będzie jakiś instruktor.

icee

Posty: 10

 
Pływanie to nie jest moja mocna strona, ale nie chciałem robić tego moim dzieciom. One są po szkole pływania w Legnicy i naprawdę radzą sobie bardzo dobrze. Myślmy przyszłościowo i niech dziecko potraci pływać. To na pewno w życiu mu się bardzo, ale to bardzo przyda.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Mnie ojciec dawno temu uczył pływać, ale sam swoje dziecko gdybym miał uczyć to wolę to zrobić przez instruktora. Jest o wiele łatwiej i szybciej się dziecko uczy.

Agulinek

Posty: 27

 
Pływanie się niezmiernie przydaje co widać po utonięciach każdego roku. To jest ogromna liczba osób, dlatego nie pożądane byłoby ryzykować. Nauka pływania w Legnicy jest możliwa i korzystam z oferty jednej ze szkół. W naszym przypadku braliśmy lekcje indywidulane, bowiem tak nam było wygodniej i dziecko o sporo szybciej nauczyło się pływać.

Mix-Reklam

Posty: 6

 
Nie przepadam za wodą, ale faktycznie dziecko trzeba będzie nauczyć pływać, bo to mu się przyda. Od dawna o tym myślę, ale jakoś nie ma czasu, żeby się za to zabrać. Musze poszukać kogoś kompetentnego kto będzie w stanie mi pomóc. Dam znać, jak zacznę współpracować z jakimś instruktorem.

Marioleczka

Posty: 3

 
Pływanie to nie jest moja mocna strona, natomiast nie chciałem robić tego moim dzieciom. One są po szkole pływania w Legnicy i faktycznie radzą sobie niezmiernie dobrze. Myślmy przyszłościowo i niech dziecko potraci pływać. To na pewno w życiu mu się niezmiernie, natomiast to niezmiernie przyda.

jarusiek

Posty: 9

 
Mnie ojciec dawno temu uczył pływać, ale sam własne dziecko gdybym miał uczyć to wolę to zrobić poprzez instruktora. Jest o wiele prościej i szybciej się dziecko uczy.

hertus

Posty: 20

 
Pływanie się bardzo przydaje co widać po utonięciach każdego roku. To jest ogromna ilość osób, dlatego nie warto ryzykować. Nauka pływania w Legnicy jest możliwa i korzystam z oferty jednej ze szkół. W naszym przypadku braliśmy lekcje indywidulane, bo tak nam było wygodniej i dziecko o wiele szybciej nauczyło się pływać.

Sis45

Posty: 7