fotografia ślubna szczecin, znacie kogoś ?

fotografia ślubna szczecin, znacie kogoś ?

Poszukuje fotografa ślubnego ze Szczecina, który ma wolne terminy na już. Ślub i wesele za tydzień, a mój fotograf się rozchorował.

grudzin56

Posty: 1

 
Każdy ma do tego inne podejście. U mnie znajomi nie mieli fotografa i kamerzysty. Ktoś z rodziny trochę zdjęć porobił, a filmy były kręcone telefonami.

Grabow12

Posty: 4

 
Według mnie fotograf na ślub jest ważniejszy niż kamerzysta. Zdjęcia mają to coś w sobie, zatem należałoby je zamawiać. Koszty jak dla mnie są najmniej ważne.

labuh

Posty: 5

 
Polecam fotografa na wesele ze Szczecina z tej strony https://www.agnieszkaszlachta.pl/fotograf-slubny-szczecin. Przyjechały dwie osoby i wykonały naprawdę super piękne zdjęcia.

namok

Posty: 4

 
Wybraliśmy fotografię ślubną w Szczecinie w jednej z firm i jesteśmy bardzo zadowoleni. Efekt końcowy jak dla mnie super. Najważniejsze jest to żeby można było dogadać się z fotografem. Nie powinien działać szablonowo.

łooho22

Posty: 9

 
Na wszystkim można zaoszczędzić, niemniej jednak trzeba się zastanowić czy pożądane byłoby? Skoro mamy rezygnować z fotografa to, z czego jeszcze? To nasz ślub i wesele, czyli jedyna taka chwila w całym naszym życiu, dlatego pożądane byłoby wydać pieniądze, aby mnóstwo na tym zyskać.

pawel253

Posty: 4