agencja ubezpieczeniowa Pogórze, poszukuję!

agencja ubezpieczeniowa Pogórze, poszukuję!

Wybierać ubezpieczenie dla firmy z Gdyni czy to będzie strata pieniędzy? Dajcie znać jak to u Was wygląda.

czesława34

Posty: 1

 
Korzystałem z firmy Tusiewicz ubezpieczenia i jestem niezmiernie usatysfakcjonowany. Kupowałem u nich ubezpieczenie na samochód. Wyliczyli mi niezmiernie niską składkę i wobec tego u nich zostałem. Polecam tę firmę.

Ycomojo

Posty: 3

 
Korzystałem z firmy Tusiewicz ubezpieczenia i jestem bardzo zadowolony. Kupowałem u nich ubezpieczenie na samochód. Wyliczyli mi bardzo niską składkę i dlatego u nich zostałem. Polecam tę firmę.

Kitas

Posty: 2

 
My mamy ubezpieczenie turystyczne z Gdyni od jednej z agencji. Jeśli tylko gdzieś jedziemy to od razu bierzemy ubezpieczenie. Po co ryzykować? Znajomi nie mieli ubezpieczenia i dostali rachunek za szpital na kilka tysięcy euro. Ubezpieczenie jest naprawdę bardzo tanie, dlatego żadne kombinacje nie mają tutaj większego sensu.

lamusek

Posty: 6

 
Mamy ubezpieczenie na firmę z Gdyni, bo przygotowała mi to jedna z agencji. Mam małą jednoosobową firmę, natomiast takie ubezpieczenie chroni mnie i moją rodziną. W razie problemów ze zdrowiem będę mógł na ubezpieczenie liczyć. Składka jest niska, natomiast w razie, czego zyski z niej są naprawdę niesłychanie olbrzymie.

Grabow12

Posty: 2

 
Dla mnie niesłychanie korzystne ubezpieczenie zdrowotne z Gdyni ma firma https://tusiewicz.com.pl/ubezpieczenia-zdrowotne/. Mają różne ubezpieczenia, wobec tego każdy zainteresowany coś dopasuje.

namok

Posty: 5

 
Nigdy nie patrzeć na ubezpieczenie pod względem ceny. Trzeba patrzeć, co proponują i które potem mamy z tego zyski. Czasem dopłaci się sto złotych na rok, a ma się o sporo doskonalsze ubezpieczenie. Pożądane byłoby to mieć na uwadze podczas szukania oferty.

EpIon7

Posty: 21

 
Zawsze ubezpieczam dom w Gdyni, bo nie chce ryzykować. To są niskie koszty, a jak dach mi spadnie od wiatru albo pojawi się pożar to skąd wezmę na to pieniądze? Ubezpieczenie to najlepsze zabezpieczenie i dziwię się, że poniektóre osoby w ogóle go nie wykupują.

TomekK

Posty: 3