który hosting wybrać

który hosting wybrać

Cześć.

Od paru tygodni waham się jaki wybrać hosting, bowiem obiecałem stworzyć dla koleżanki stronę internetową z jej portfolio, które obejmuje fotografie. Czy ilość transferu i powierzchni dyskowej będzie dla mnie znacząca?

raptofil

Posty: 18

 
Hejka.

Postanowiłem pochwalić się tutaj znakomitą ofertą hostingu, którą dorwałem. Mam tu na myśli http://ecohost.pl, z którego usług korzystam od pół roku. Wybrałem pakiet premium za 129 pln rocznie i mam do wykorzystania 15 GB powierzchni dyskowej oraz 500 GB transferu, co mnie niesamowicie raduje. Szkoda, iż nie stać mnie na opcję Business za 249 pln, który nie limituje kont pocztowych, FTP i baz MySQL.

hIMMM

Posty: 17

 
Dzień dobry.

Zdziwiłem się, gdy stanąłem przed koniecznością wyboru hostingu. Niedowierzałem cenom, jakie okazały się naprawdę korzystne, czego sam się nie spodziewałem. Muszę powiedzieć, iż teraz co roku przed przedłużeniem hostingu będę rozglądał się za korzystniejszymi opcjami.

wiesiekj

Posty: 32

 
Dzień dobry.

Szukając hostingu www możemy mieć różne wymagania. Na przykład ja skupiłem się na pojemności serwera i ilości transferu, natomiast inni brali pod uwagę dobry kontakt z pomocą techniczną, który przy ich stopniu zaawansowania był nieunikniony.

Thief88

Posty: 29

 
Cześć. Muszę przyznać, iż do tej pory zawsze wybierałem jedynie i wyłącznie tani hosting, jednakże dostrzegłem błąd w swoim postępowaniu. Kryterium cenowe nie jest najważniejsze, albowiem pożądane byłoby wziąć zarówno pod uwagę lokalizację serwera, jaka może wpłynąć na szybkie lub niesłychanie wolne wczytywanie się stron internetowych.

Piotr_21

Posty: 21

 
Cześć.

Posiadam niewielki serwis internetowy, który jednak cieszy się dużym zainteresowaniem, a więc muszę zabezpieczyć dużą ilość transferu danych na wczytywane artykuły, reklamy oraz inne elementy graficzne strony. Znalazłem do tego znakomitą ofertę, która obejmuje hosting bez limitu transferu.

Nikuś23

Posty: 28

 
Cześć.

Chciałem napisać krótko o swoich doświadczeniach, które nabyłem wybierając hosting. Przede wszystkim weźcie pod spostrzeżenie, które oprogramowanie służyło wam do zarządzania zasobami w poprzednim hostingu, bowiem w przeciwnym wypadku może Wam być trudno się przyzwyczajać.

orient

Posty: 17