biuro rachunkowe Gdańsk

biuro rachunkowe Gdańsk

Zaczynacie już kombinować przed wprowadzeniem Nowego Ładu ze strukturą własnego biznesu, czy jeszcze czekacie na rozporządzenia? Nie wiem w ogóle, gdzie się zgłosić, gdzie szukać pomocy, doradztwa podatkowego, które mogłoby w jakiś sposób ochronić moją działalność. Podzielcie się przemyśleniami, bo zaczynam wariować.

Grudziii2

Posty: 1

 
Prawda jest taka, że pomyłka w rozliczeniach z ZUS kończy się bardzo źle, a teraz jeszcze podobno doszedł strajk włoski, więc pojawiają się błędy, albo prośby o doprecyzowanie pewnych tematów. Dla mnie absurd.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Możesz sobie konsultacje podatkowe ogarnąć mailowo przez https://biurorachunkowe.org.pl/, a to duże ułatwienie, bo mi się nie chce jeździć najczęściej, tylko opisuję problem i dostaję rozwiązanie. Fajna sprawa, bo bardzo duża wiedza głównej księgowej tam, mocna specjalizacja i zorientowanie w najnowszych rzeczach. Pytałem o zatrudnienie cudzoziemców, o preferencyjne warunki opłacania zusu, o przekształcenie w spółkę, o Nowy Ład niedawno. Merytoryczna współpraca.

namok

Posty: 5

 
Też siedzę w tym biurze i podkreślam terminowość. Naprawdę człowiek mniej się martwi, jeżeli biuro zaangażuje się w ewentualną kontrolę.

Komimya

Posty: 3

 
Zmiany podatkowe nadchodzą. Najgorzej, że nie będzie się dało odliczyć składki zdrowotnej od podatku. Robiłem symulacje i trzeba będzie szukać księgowej do przekształcania działalności. Nie zostało dużo czasu na podjęcie sensownej decyzji.

demesto

Posty: 6

 
Biznes w Polsce to parodia, bez księgowej, bo wchodzi ZUS i US i znikasz momentalnie, a do tego to wszystko zmierza tak naprawdę. Fiskalizm to tragedia dla ludzi. Zobacz, jakie koszty brutto-brutto.

Klara323

Posty: 3