sklep ogrodniczy internetowy, gdzie kupię?

sklep ogrodniczy internetowy, gdzie kupię?

Można zamówić jałowca sadzonki i mi to przyślą do domu? Nie mam blisko sklepu ogrodniczego, zatem pozostaje tylko Internet.

gancarczyk67

Posty: 1

 
Polecam sosnę cesarini blue, jaka nadaje ogrodowi super wyglądu. Niebieska sosna od razu wyróżnia się na tle innych roślin, jakie mam w swoim ogrodzie.

Black_Riot

Posty: 11

 
Ofert z roślinami jest bardzo dużo. Wszystkich się nie pomieści w ogrodzie chyba, że ma się kilka hektarów. Trzeba coś wybierać i dobrze analizować, co gdzie ma być?

Kitas

Posty: 2

 
W ogrodzie przerabiałem już różne rośliny. Nie powiem, które są najlepsze, bo tak naprawdę zależne jest to od wielu czynników. Istotne będzie to, jakie mamy ziemię, bo im gorsze tym trudniej ładniejsze rośliny hodować. Liczy się również to, jakie mamy doświadczenie, dlatego trzeba do tego dopasować wszystkie rośliny.

micko

Posty: 5

 
U mnie w ogrodzie jest miejsce na różne rodzaje roślin. Nie skupiam się tylko na iglakach tak jak nie mam tylko roślin liściastych. Ważne jest znaleźć połączenie jednego i drugiego, a wtedy całość prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Tym bardziej, że wybór takich roślin jest naprawdę bardzo duży i każdy coś znajdzie.

Black_Riot

Posty: 3

 
Mam pospolitego jałowca sadzonki ze sklepu https://www.podlewane.pl/pl/p/Jalowiec-pospolity-Goldschatz-P14/7357 i jestem bardzo zadowolony. Sprawdźcie sobie oferty.

TomekK

Posty: 9

 
Mnie się bardzo podobają jałowce sadzonki, niemniej jednak nie mam na nieszczęście miejsca. Wiem, iż są dostępne bardzo różne odmiany, wobec tego każdy może coś dla siebie odszukać. Lubię mieć wiele iglaków w ogrodzie, bo nie sprawiają problemów i bardzo dobrze rosną.

Amirali

Posty: 12