pizza katowice, gdzie polecicie ?

pizza katowice, gdzie polecicie ?

Cześć, wiecie może gdzie zjem najleszą pizze katowice? Poszukuję wyjątkowego smaku, a także miłej knajpki, w której możemy spędzić kilka godzin ze znajomymi.

waldek3551

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o najlepszą naleśnikarnie katowice to polecam wam ten lokal http://www.placek.katowice.pl. Można u nich zjeść przepyszne i zdrowe naleśniki na słono i słodko. Klimat w tej restauracji jest bardzo rodzinny. Można korzystać z różnych planszówek, co daje możliwość spędzenia wiele czasu ze znajomymi lub rodziną.

Jasio234

Posty: 4

 
Wydaję mi się, że pierogi katowice możesz zjeść w przeróżnych knajpach. Jednak nie wiem, czy wszędzie będzie Ci smakowało. Ja zawsze również zwracam uwagę na wystrój wnętrza i na atmosferę w środku.

Albercik3

Posty: 30

 
Idealne jedzenie to podstawa, natomiast również lubię restauracje katowice, jakie mają klimat rodzinny. Dobrze jest iść na smaczne jedzenie, a zarówno posiedzieć w idealnym towarzystwie.

esdoen1

Posty: 6

 
Ja byłem ostatnio w naleśnikarnii katowice na naleśnikach słonych i powiem wam, iż była to najlepsza rzecz, którą kiedykolwiek jadłem. Nie wiem, jak oni to zrobili, lecz pierwszy raz jadłem coś tak pysznego.

labuh

Posty: 5

 
Ja również zjadłabym najlepsze pierogi w katowicach. Myślę, że jest wiele takich restauracji. Muszę spróbować pierogów z kilku lokali.

andrew66

Posty: 12

 
Cześć, powiem wam, że słyszałam o pizzy katowice, która jest robiona na spodzie kokosowym i owsianym. Jeszcze jej nie próbowałam, natomiast może niedługo wybiorę się z przyjaciółmi.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Restauracja katowice powinna mieć przede wszystkim klimat do spędzenia czasu ze znajomymi. Słyszałem kiedyś, że w tym mieście jest właśnie taka knajpka, tylko nie pamiętam jej nazwy.

Cyber55

Posty: 20