trawy ozdobne, poszukuję producenta!

trawy ozdobne, poszukuję producenta!

Nie wiem czy stawiać na jednoroczne rośliny czy na byliny? Wiem, że byliśmy są całoroczne, niemniej jednak też nie wiem, które konkretnie wybrać? Czekam na opinie ludzi, które zajmują się ogrodami i są w tym rzeczywiście profesjonalne.

Dosti

Posty: 2

 
Kocham rośliny, dlatego dla mnie byliny są super. Uwielbiam je samodzielnie sadzić, dlatego w szkółce kupiłem ich bardzo dużą ilość. Mój ogród to głównie byliny, dlatego polecam takie rośliny. Wyglądają naprawdę pięknie.

pawel253

Posty: 7

 
Kupowałem trawę ozdobną i urosła rzeczywiście piękna. Nie jest mocno wymagająca, wobec tego nawet bez doświadczenia można sobie z tym poradzić. Jeśli ktoś nie chce siedzieć i pielęgnować ogrodu to trawnik uważam za najlepsze i najniezwyklej praktyczne rozwiązanie dla każdego.

090913123

Posty: 4

 
Jakiś czas temu u producenta roślin zamawialiśmy do mojego ogrodu rośliny. Firma, która się tym zajmuje to robiła i przywieźli naprawdę ładne okazy. Nie wiem, jakie to rośliny, bo tak naprawdę się na tym nie znam. Mnie tylko cieszy wygląd roślin, ale pielęgnacja i chodzenie przy tym to już nie jest moja bajka.

3_0Simer

Posty: 15

 
W ogrodach klientów zawsze sadzimy byliny, bo to najmniej problematyczne rośliny. Bardzo dobrze do tego nadaje się acena, która jest dostępna w bardzo różnych odmianach. Roślina ma do kilku cm wysokości.

andrew66

Posty: 12

 
Jeżeli chodzi o byliny to mogę poradzić posadzenie krwawnika, bo wygląda rzeczywiście super. Mnie się podoba. W szkółce takiego nabyłem i nie sądziłem, że będzie taki ładny. Z tym, że ten mój to ma wysokości powyżej stu centymetrów i trzeba mieć na niego miejsce.

Jasio234

Posty: 4

 
Na ogród trzeba mieć czas. Jeśli się nie ma czasu to albo się zmarnuje albo trzeba mieć pieniądze na ogrodnika. Tylko wówczas ma to sens. Mam mnóstwo czasu, zatem kupuje hurtowe ilości roślin i zmieniam sobie, co jakiś czas ogród tak jak tylko chce. Mnie się to podoba, ale czy każdemu będzie się podobało? To trzeba zbadać tworząc mały ogród.

090913123

Posty: 4

 
Kupowałem u tego producenta roślin https://byliny-swierk.pl/home,4,oferta.html i jestem zadowolony. Ofertę mają bardzo dobrze opisaną na stronie internetowej, dlatego każdy może szybko zobaczyć, co przygotowali.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Na ogród trzeba mieć czas. Jeśli się nie ma czasu to albo się zmarnuje albo trzeba mieć pieniądze na ogrodnika. Tylko wtedy ma to sens. Mam dużo czasu, dlatego kupuje hurtowe ilości roślin i zmieniam sobie, co jakiś czas ogród tak jak tylko chce. Mnie się to podoba, ale czy każdemu będzie się podobało? To trzeba sprawdzić tworząc mały ogród.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
W ogrodach klientów zawsze sadzimy byliny, albowiem to najmniej problematyczne rośliny. Bardzo dobrze do tego nadaje się acena, która jest dostępna w niezwykle przeróżnych odmianach. Roślina ma do kilku cm wysokości.

Lupusx

Posty: 4